Jak RAFAEL gel funguje?

Gel RAFAEL dezinfikuje brýle proti nežádoucím mikroorganismům.

Složení/Ingredients: Non-ionic surfactants 5%, Benzisothiazilonone, Methylisothizolinone, Laurilamine Dipropylenedeamine, Isopropyl Alcohol.

Důležité upozornění: Nepoužívejte na dezinfekci brýlí čistý líh, těžkou chemii atd., můžete tím zničit antireflexní vrstvy.

Nejčastější otázky

Důvod proč byste měli používat náš gel a nikoliv vodu, nebo čisticí prostředky na nádobí je ten, že brýlové čočky perfektně zbaví mastnoty a prachu. Navíc chrání antireflexní vrstvu, udržuje brýle čisté 2-3 dny při čištění dle návodu na této stránce, je dezinfekční, šetří vodu a lehce se používá.
Gel je vyroben tak, aby zbavil antireflexní vrstvu od jakékoliv mastnoty a prachu a zároveň ji nepoškodil. Samotná voda nestačí na zbavení povrchu od mastnoty. Čisticí prostředky jsou na mastnotu efektivní, ale poškozují antireflexní vrstvu a zkracují tím její životnost, takže je nutné zakoupit si brýlové čočky dříve. Při oplachování vodou se navíc plýtvá obrovským množstvím vody.
Na rozdíl od kosmetických hadříků, vlhčené ubrousky škodí antireflexní vrstvě, při pravidelném používání vydrží měsíc a jsou neekologické.
Ano, lze použít i na plastové čočky. Gel je jak na plastové, minerální i skleněné čočky a antireflexní vrstvy.
Papírovým kapesníkem probíhá suché čištění a tím dochází k mechanickému poškození čoček, který zmenšuje životnost brýlových čoček. Gel RAFAEL naopak čočky a hlavně antireflexní vrstvu chrání a životnost prodlužuje, navíc vám vydrží
čisté až 3 dny při čištění dle návodu na této stránce.
Brýle je potřeba čistit během prvních dnů několikrát. Při správném čištění docílíte jasně viditelných výsledků. Jak postupovat se podívejte na této stránce.
Drobné oděrky a rýhy jsou vyplněny gelem během čištění. Oděrky nezmizí, jen budou méně viditelné.

Jedno balení vydrží až rok používání, tzn. že vás gel vyjde na 25 Kč/měsíc.

Gel nedokáže zamezit úplnému zamlžování, ale dokáže odmlžení urychlit. Gel byl primárně vyroben na ochranu a čištění antireflexu na brýlových čočkách. Pro lepší výsledky odmlžení používejte gel po 3 dny podle video návodu na této stránce a odmlžení bude 2x rychlejší.
Ujistěte se, že nepoužíváte moc gelu, stačí opravdu malá kapka na každou stranu čočky. Návod najdete na této stránce.
Zkušební vzorky nenabízíme, rádi vám ale vyčistíme brýle a ukážeme, jak gel funguje na naší pobočce v OC Nový Smíchov – Praha 5.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.