Přehrát video
Lidí používá brýle s antireflexní úpravou
0 %
Lidí čístí své brýle nevhodným způsobem
0 %
Spokojenost zákazníků s gelem agePURE
0 %

Řekněte STOP ušmudlaným
a zamlženým brýlím

Čisticí gel agePURE je navržen tak, aby brýle odmastil, odstranil nečistoty, odmlžoval a dezinfikoval bez narušení antireflexní vrstvy. Naše oči jsou velmi citlivé na nákazu nežádoucích mikroorganismů (bakterií a virů). Díky čistícímu gelu agePURE nám brýle slouží také jako ochranný štít.

Při používání jednoho gelu na čištění brýlových čoček vám vydrží až na 1 rok, tzn. 25 Kč na měsíc.

Díky vyspělé technologii dokáže zahladit malé škrábance na vašich brýlových čočkách.

Díky schopnostem odpuzovat prach a mastnotu zůstanou vaše brýle čisté tak dlouho jako nikdy předtím.

Hydrofobní vlastnosti gelu vám zajistí, že vlhké počasí už vás nebude trápit tak dlouho, jako dosud.

Navíc díky péči čistícím gelem nezanášíte nečistoty za obroučky.

Čistící gel můžete využít také pro ošetření displejů vašich zařízení.

Možnosti použití gelu agePURE

jak agePURE funguje?

Zkuste si u svých brýlí vyčistit nejprve jen jednu čočku, ať vidíte ten ohromný rozdíl.

Gel agePURE dezinfikuje brýle proti nežádoucím mikroorganismům.

Složení/Ingredients: Non-ionic surfactants 5%, Benzisothiazilonone, Methylisothizolinone, Laurilamine Dipropylenedeamine, Isopropyl Alcohol.

Důležité upozornění: Nepoužívejte na dezinfekci brýlí čistý líh, těžkou chemii atd., můžete tím zničit antireflexní vrstvy.

AGEPURE NOVĚ V BAREVNÝCH VARIANTÁCH

SKONCUJTE S UPATLANÝMI BRÝLEMI
JEDNOU PRO VŽDY

S agePURE

Konec zničeným brýlovým čočkám

Přes 85 % lidí si brýlové čočky ničí neopatrným a nevhodným ošetřováním. Neutrácejte zbytečně za nové brýle a čistěte své brýlové čočky chytře.

Mastnota už nemá šanci

Gel agePURE odmastí čočky na 100 %, protože dokáže vytáhnout mastnotu z hloubky pórů antireflexního materiálu až na povrch.

Stop zamlžování brýlových čoček

Gel má funkci rychlého odmlžení při přechodech ze zimy do tepla.

bez agePURE

Textilní hadříky a mikrohadříky

Mikrohadřík je dobrý pouze na skleněné brýlové čočky bez antireflexní úpravy. Takové brýle však používá pouze 1-3 % lidí.

Suchý papír poškozuje povrch

Papírovým kapesníkem dochází k suchému čištění a mechanickému poškození čoček. Samotný papír není škodlivý. Škodlivý je prach, který je na brýlových čočkách.

Prostředky na nádobí nefungují

Oslabují antireflex brýlových čoček a ročně tak spotřebujeme 200-400 litrů vody na jednoho člověka.

Čistící gel agePure pro celou rodinu

Unikátní a inovativní čistící gel pro celou vaši rodinu.

Objednat na pobočku

Vyzvědněte si agePURE osobně

OBJEDNAT DOMŮ

Objednejte si agePURE přes eshop

Vyzvedněte si produkt osobně

  * Vaše jméno

  * Vaše příjmení

  * Telefonní číslo

  * E-mailová adresa

  * Jaký produkt si chcete vyzvednout?

  * Místo vyzvednutí

  * Čas vyzvednutí

  9:00-10:0010:00-11:0011:00-12:0012:00-13:0013:00-14:0014:00-15:00

  * Den vyzvednutí (vyzvednutí o víkendu není možné)

  Poznámka

  Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

  Náš příběh

  Za produktem agePURE se skrývá silný příběh s jasnou vizí. Naším cílem bylo vytvořit jedinečný produkt, který bude mít hluboký smysl a přidanou hodnotu – nejen pro člověka, ale i pro přírodu, bez níž se neobejdeme. Na naší cestě nás doslova poháněla vrozená společenská odpovědnost a obrovská touha oba tyto důležité prvky propojit a vzájemně chránit.

  Čistící gel agePURE představuje přesně to, po čem jsme toužili. A věříme, že vy taky. Vyvinuly jsme speciální ryze český produkt, díky kterému dopřáváme našim zákazníkům prvotřídní péči a ochranu brýlových čoček a zároveň chráníme přírodu. Prodlužujeme životnost jak brýlím, tak i matičce Zemi, jež chceme co nejdéle uchovat vitální pro nás i další generace.

  Ptáte se, jak tento čistící gel dokáže chránit planetu?

  Rovnou několika způsoby… Při jeho užívání vám totiž stačí 4 kapičky na každou čočku a kosmetický kapesníček. Nemusíte používat jiné přípravky, speciální hadříky či oplachovat brýle pod tekoucí vodou, které je, jak jistě víte, akutní nedostatek. Jen v České republice nosí brýle cca 5 milionů lidí a 80 až 85 % z nich si je čistí právě tímto způsobem. Každý tak spotřebuje ročně 200–400 litrů vody, což je dohromady naprosto děsivé množství vody.

  Už nemusíte plýtvat touto důležitou a nezbytnou komoditou. Jedním z našich hlavních cílů bylo a je šetřit vodou. Proto jsme gel agePURE navrhli tak, aby byl maximálně šetrný k brýlovým čočkám a zároveň zamezil plýtvání vodou a byl celkově šetrný a ohleduplný k životnímu prostředí, v němž žijeme.

  Pár pádných argumentů, proč je náš gel #1:

  • Perfektně čistí a chrání vaše brýlové čočky.
  • Prodlužuje jejich životnost, a tím šetří i vaši peněženku. Nové brýle jen tak nebudete potřebovat.
  • Šetří stovky litrů vody ročně na jednoho člověka.
  • Snižuje množství odpadu – rozumějte stovky tun plastu, ale i chemikálií a nafty.
  • Snižuje vypouštění škodlivého oxidu uhličitého (CO2) do ovzduší.
  • Šetří stromy – můžete si ho totiž pořídit bez krabičky, aniž by vám unikla jakákoli informace, všechny jsou uvedené i přímo na tubě.

  Udělali jsme zásadní krok, díky němuž se nám naše mise a vize daří! Vytvořili jsme užitečný a prospěšný produkt pro člověka i přírodu, který je dokonale funkční, žádaný a pomáhá přesně tak, jak jsme si vysnili. Není to zázrak, ale jiný přístup k využívání zdrojů.

  Udělejte také správný krok. Objevte úžasné výhody čistícího a ochranného gelu agePURE a pomáhejte přírodě společně s námi.

  Malé kroky dělají velké skoky!

  Voda je vzácná tekutina,

  ale my se k ní tak nechováme

  Brýle musíte čas od času vyčistit. Bez toho byste neviděli krásný svět okolo sebe. Čištěním brýlí pomůžete nejen sobě, ale s gelem agePURE pomáháte také přírodě okolo nás.

  Jen v České republice nosí brýle asi 44 % obyvatel. To je skoro 5 000 000 lidí. Ze statistik zní, že cca 80 % uživatelů brýlí si je oplachuje právě pod vodou. Průměrně jedna osoba denně na oplachování brýlí spotřebuje 0.7 až 1,5 litrů vody.

  80 % z 5 000 000 uživatelů brýlí je cca 4 000 000. Každá osoba z těchto 4 000 000 spotřebuje cca 200-400 litrů vody ročně na opláchnutí brýlí.

  Z toho plyne, že každé 50 ml balení gelu agePURE šetří 200 až 400 litrů vody ročně u jediného našeho zákazníka, který nosí brýle.

  Pitná voda nám dochází,

  slané se nenapijeme

  Více než 71 % světové plochy je pokryto vodou, ale sladká (pitná) voda představuje pouhá 3 % veškerého vodstva na zemi. A z tohoto množství je většina obsažena v polárních ledovcích nebo pod zemským povrchem. Navíc jsou zásoby vody na Zemi rozložené velmi nerovnoměrně.

  V současné době je akutní nedostatek sladké, čisté a pitné vody. Nedostatkem vody trpí asi 20 % světové populace. 60 % má k vodě ztížený přístup a pouze 15 % lidí na Zemi si vody užívá. Za poslední století se spotřeba vody zvýšila šestinásobně.

  RAFAEL spojuje lidi, kterým není současná a budoucí situace s plýtváním vody lhostejná. Spojuje lidi, kteří si uvědomují kritickou situaci, jaká se skrývá za nedostatkem vody.